OD 10 LAT RATUJEMY ŻYCIE

Dodano: 30 września 2017

Od 10 lat naszym celem jest wspieranie pracy Oddziału Intensywnej Terapii Dziecięcej. To praca, które daje niesamowitą satysfakcję. Mamy świadomość, że dzięki środkom zgromadzonym przez Fundację, udało się zakupić sprzęt, który pozwolił uratować życie i przywrócić zdrowie dzieciom, które trafiły na Oddział Intensywnej Terapii.

 

Fundacja wspiera zakup sprzętu oraz modernizacje Oddziału już od 10 lat. Niezmiennie jej celem pozostaje gromadzenie środków, pozyskiwanie sponsorów oraz poszukiwanie osób, które chciałaby prywatnie wesprzeć tę inicjatywę.

To dzieło lekarzy i specjalistów, którzy na co dzień robią wszystko by przywrócić pełnie zdrowia dzieciom, które znalazły się w stanie zagrożenia życia. To oni doskonale wiedzą z jakimi zmagają się ograniczeniami i brakami. Celem Fundacji jest dążenie do sytuacji, w której niedostateczna infrastruktura lub brak wyspecjalizowanej aparatury nie stanie na drodze do życia lub zdrowia dziecka.

Każdy sponsor i każda wpłata to kolejny sprzęt, który może stać się kluczowym czynnikiem dla chorego pacjenta. Dziękujemy za te wspólne 10 lat. Nie przestajemy walczyć. Ambitnie idziemy do przodu i zmieniamy Oddział Intensywnej Terapii Dziecięcej w nowoczesne i pełne życia miejsce.