SPECJALISTYCZNY SPRZĘT ZA PONAD 850 TYS. PLN

Dodano: 31 grudnia 2017

Brak nowoczesnej aparatury to problem, który staramy się rozwiązywać już od ponad 10 lat. To jak wiele udało nam się zakupić dzięki środkom pozyskanym od sponsorów i darczyńców jest bezcenne, jeśli porównamy to do liczby naszych pacjentów, którzy dzięki tej aparaturze mogli wrócić do zdrowia i szczęśliwie zakończyć terapię.

 

Wśród urządzeń, które trafiły na Oddział intensywnej Terapii Dziecięcej znalazły się m.in. Monitor EV1000 – aktualnie jeden z najnowocześniejszych systemów monitorowania u krytycznie chorych dzieci, specjalistyczny respirator transportowy Newport HT70, videolaryngoskop, pompa żywieniowa, analizatory oraz inne niezbędne do funkcjonowania placówki sprzęty.

Jesteśmy niewielką fundacją, ale po 10 latach działalności i podliczeniu zgromadzonych przez ten czas środków, nie mamy wątpliwości, że nasza praca ma sens. Wyspecjalizowane urządzenia medyczne to bardzo droga aparatura, której często brakuje w polskich szpitalach. Naszym celem jest dawanie lekarzom dostępu do urządzeń, które pozwolą im szybciej i lepiej reagować, diagnozować i podejmować terapię krytycznie chorych dzieci.

Zawsze dziękujemy za Wasze wsparcie. Niewątpliwie każdy nasz sponsor i darczyńca może być dziś dumny z tego, co udało na się wspólnie zmienić w funkcjonowaniu Oddziału intensywnej Terapii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.